WKS Brda Męcikał - strona nieoficjalna

pon.

Chojnicka Liga Halowa 2010/2011
Ładowanie...

Zaloguj się, aby typować.
Lp. Osoba Pkt.
1. Sajek17 9

Musisz się zalogować, aby korzystać z mini-chatu.

VII Kolejka Chojnickiej Ligi Piłki Nożnej sezonu 2013/14

• autor: Sajek17, 2014-05-05 12:00

Pewne zwycięstwo z Ciechocinem!

Tydzień po poddaniu meczu z Meteorem (braki kadrowe w naszych szeregach), naszemu zespołowi przyszło zmierzyć się z sąsiadującym z nami w tabeli zespołem WKSu Ciechocin. Goście w pierwszej kolejce na wiosnę zaprezentowali się dobrze w spotkaniu z liderem, z którym przegrali tylko 1-2 i dlatego też spodziewaliśmy się trudnego spotkania.

Spotkanie lepiej rozpoczął nasz zespół. Już po kilkunastu minutach rywalizacji prowadziliśmy 1-0 za sprawą Waldemara Chabowskiego, który po fatalnym błędzie bramkarza przyjezdnych wpakował piłkę do pustej bramki, tym samym pokazał, że gra do końca popłaca. W dalszej części gry powoli zaczęła się coraz bardziej zaznaczać nasza przewaga. Prowadziliśmy grę, przejęliśmy co najważniejsze środek boiska. Jeszcze przed przerwą po raz drugi na listę strzelców wpisał się Waldemar Chabowski, który po idealnym zagraniu kapitana Rafała Sengra "w uliczkę"  i precyzyjnym strzale w dolny róg bramki podwyższył prowadzenie.

Druga połowa to już kompletna dominacja naszej drużyny. Graliśmy z pomysłem, finezją, wymienialiśmy wiele podań. Kolejne bramki wisiały w powietrzu i kwestią czasu było podwyższenie wyniku. Na 3-0 podwyższył Bartek Czerwiński po podaniu Filipa Jankowicza. Chwilę później grający na lewym skrzydle Filip Jankowicz dośrodkował w pole karne, a tam niesamowitą bramkę uderzając lewą nogą w same okienko zdobył Sławek Hamerski. Po tym golu w nasze szeregi wkradło się rozluźnienie, które skrzętnie wykorzystali gracze przyjezdnych zdobywając bramkę honorową. Stracona bramka nie zniechęciła Nas do dalszej gry, wręcz nakręciła do zdobywania kolejnych bramek. Nasza odpowiedź na bramkę gości była natychmiastowa. Świetną piłkę z głębi pola, w pole 16stu metrów gości zagrał Piotr Franckiewicz, a wszystko wykończył pięknym strzałem Bartek Czerwiński. W tym momencie było już 5-1, lecz to nie był koniec strzelania tego dnia z naszej strony. Wynik w końcówce z rzutu karnego ustalił pewnym strzałem Paweł Mazurkiewicz. Nasza przewaga w tym spotkaniu nie podlegała żadnej dyskusji, a zwycięstwo ani przez chwilę nie było zagrożone. Wszyscy zagrali dobre spotkanie, wymienialiśmy wiele podań, graliśmy co najważniejsze z pomysłem czego zawsze brakowało.

W kolejnym spotkaniu zagramy z niepokonanym w tym sezonie liderem Orionem Ogorzeliny. Będzie to na pewno całkiem inny mecz, bo i przeciwnik też zdecydowanie silniejszy. Liczymy jednak, że nasz zespół pokaże charakter i urwie punkty liderowi.

WKS Brda Męcikał 6-1 (2-0) WKS Ciechocin

Bramki: 2 Waldemar Chabowski, 2 Bartek Czerwińśki, Sławek Hamerski, Paweł Mazurkiewicz

Asysty: 2 Filip Jankowicz, Piotr Franckiewicz, Rafał Senger

Skład: Roman Hamerski. Filip Jankowicz, Paweł Mazurkiewicz, Piotr Franckiewicz, Marcin Błaszczak, Sławek Hamerski, Rafał Senger (C), Filip Jankowicz, Mariusz Kozłowski, Waldemar Chabowski, Bartek Czerwiński

Pozostałę wyniki VII kolejki

LZS Sławęcin 0-7 Orion Ogorzeliny

Meteor Silno 2-4 Harpun Zbeniny

Musisz się zalogować, aby dodawać komentarze.

W najbliższym czasie zespół nie rozgrywa żadnego spotkania.

LZS Sławęcin 2:1 WKS Ciechocin
Meteor Silno 3:1 Orion Ogorzeliny
Harpun Zbeniny 5:3 WKS Brda Męcikał

Sparingi Wiosna 2014

Time Lubcza 8-5 WKS Brda Męcikał 23.02

Perła Czyczkowy 2-2 WKS Brda Męcikał 9.03

Harpun ZbeninyWKS Brda Męcikał
Harpun Zbeniny 5:3 WKS Brda Męcikał
2014-05-25, 18:00:00
    relacja »
oceny zawodników »

Inne rozgrywki » C-klasa
1. Meteor Silno Meteor Silno 24 plus
2. Orion Ogorzeliny Orion Ogorzeliny 24 minus
3. Harpun Zbeniny Harpun Zbeniny 13 plus
4. WKS Brda Męcikał WKS Brda Męcikał 12 minus
5. LZS Sławęcin LZS Sławęcin 10 bz
6. WKS Ciechocin WKS Ciechocin 6 bz

Czy podoba Ci się nieoficjalna strona klubu?