WKS Brda Męcikał - strona nieoficjalna

pon.

Ostatnie spotkanie GLP sezon 2009/2010 Kosobudy vs Męcikał
Ładowanie...

Zaloguj się, aby typować.
Lp. Osoba Pkt.
1. Sajek17 9

Musisz się zalogować, aby korzystać z mini-chatu.

Ostatnia kolejka CHLPN sezonu 2012/13

• autor: Sajek17, 2013-06-03 15:16

Pewne zwycięstwo na koniec rozgrywek!!

Galeria zdjęć

Ostatnia kolejka Chojnickiej Ligi Piłki Nożnej miała rozwiać wszystkie niewiadome dotyczące ostatecznego układu drużyn w tabeli. Przed tą kolejką Wicher i Brda walczyły o tryumf w lidze, zespoły Oriona, Harpuna i Ciechocinu o miejsce na podium, a LZS i Zryw w bezpośrednim meczu o przedostatnią pozycję w lidze.

Na to spotkanie do Zbenin przybyła bardzo pokaźna grupa naszych sympatyków, co było dodatkową motywacją dla Nas do gry w tym meczu. Pierwsza akcja naszego zespołu była na tyle skuteczna, że już w 2 minucie bramkarz gospodarzy zmuszony był do wyciągnięcia piłki z siatki, po strzale Bartka Czerwińskiego i podaniu Tomasza Janiszewskiego. W pierwszej części graliśmy w nieco eksperymentalnym ustawieniu na środku obrony. Była bardzo duża rotacja na tej pozycji, dlatego było wiele nieporozumień w naszej drużynie. Na boisku tego dnia czuliśmy się bardzo dobrze i było to widać od pierwszych minut spotkania. W pierwszej połowie nie działo się zbyt wiele, lecz trzeba przypomnieć o bardzo kontrowersyjnej sytuacji podczas rzutu wolnego. Podczas wykonywania tego właśnie stałego fragmentu gry, jeden z zawodników Harpuna stojący w murze oddalonym od piłki o 9 metrów, ewidentnie wykonał ruch ręką i dotknął piłki. Sędzia, który stał bardzo blisko, kompletnie nie zareagował i nie podyktował nawet rzutu rożnego. Byliśmy bardzo zaszokowani tą decyzją arbitra, ale nie wdaliśmy się z nim w zbędne dyskusję, ponieważ znając temperament naszych graczy mogło to się zakończyć indywidualnymi karami. Drugie 45 minut rozpoczęliśmy od dwóch zmian na środku obrony i również bardzo szybkiego podwyższenia wyniku na 2-0, ponownie za sprawą Bartka Czerwińskiego, do którego podał tak jak przy pierwszym golu Tomasz Janiszewski. Zawodnicy ze Zbenin również mieli swoje sytuację, lecz nie potrafili przez długi czas zdobyć bramki. Niemoc gospodarzy skrupulatnie została wykorzystana przez Nas. Po kilkunastu minutach gry i małym zamieszaniu pod bramką rywala, hat tricka skompletował niezawodny w tym spotkaniu Bartek Czerwiński. W tym momencie byliśmy już niemal że pewni zainkasowania kompletu punktów. Przy tak wysokim prowadzeniu postanowiliśmy nieco zwolnić tempo gry i kontrolować grę. Zawodnicy gospodarzy przez długi czas nie potrafili zdobyć recepty na odczarowanie naszej bramki, aż do jednego z rzutów wolnych po którym jeden z zawodników Harpuna umieścił futbolówkę w naszej siatce, po piekielnie mocnym, a zarazem precyzyjnym uderzeniu. Bramka ta nie zmieniał jakoś diametralnie sytuacji na boisku. To my dalej dominowaliśmy na placu gry i kontrolowaliśmy to co się działo na placu gry. Naszą dominację w tym meczu przypieczętował Filip Jankowicz, który ustalił wynik spotkania na 1-4.

Śmiało można powiedzieć, że było to jedno z lepszych spotkań tej rundy w naszym wykonaniu. Próbowaliśmy grać kombinacyjnie, graliśmy piłką co chyba najbardziej cieszyło Nas i kibiców, dla których przecież gramy i wkładamy całe serce w tą grę. Z boiska schodziliśmy w mieszanych nastrojach, bo z jednej strony zagraliśmy dobre spotkanie i wygraliśmy, a z drugiej strony nie znaliśmy wyniku rywalizacji Wichru z Meteorem, który miał przesądzić o końcowym zwycięstwie w lidze. Dziękujemy wszystkim kibicom za przybycie i doping w tym meczu oraz w całym kończącym się sezonie!!

Harpun Zbeniny 1-4 (0-1) WKS Brda Męcikał

Bramki: 3 Bartek Czerwiński, Filip Jankowicz

Skład: Andrzej Richert (bramkarz), Dariusz Mazurkiewicz, Piotr Franckiewicz, Filip Krajecki, Andrzej Januszewski (od 45 min Rafał Senger), Sławek Hamerski, Tomasz Janiszewski, Filip Jankowicz, Sebastian Chabowski (od 45 min Paweł Mazurkiewicz), Bartek Czerwiński, Waldemar Chabowski ( od 88 min Marcin Błaszczak)

Pozostałe wyniki XII kolejki:

Wicher Lichnowy 1-0 Meteor Silno

WKS Ciechocin 5-9 Orion Ogorzeliny

Zryw Dąbrówka 5-5 LZS Sławęcin

Musisz się zalogować, aby dodawać komentarze.

W najbliższym czasie zespół nie rozgrywa żadnego spotkania.

LZS Sławęcin 2:1 WKS Ciechocin
Meteor Silno 3:1 Orion Ogorzeliny
Harpun Zbeniny 5:3 WKS Brda Męcikał

Sparingi Wiosna 2014

Time Lubcza 8-5 WKS Brda Męcikał 23.02

Perła Czyczkowy 2-2 WKS Brda Męcikał 9.03

Harpun ZbeninyWKS Brda Męcikał
Harpun Zbeniny 5:3 WKS Brda Męcikał
2014-05-25, 18:00:00
    relacja »
oceny zawodników »

Inne rozgrywki » C-klasa
1. Meteor Silno Meteor Silno 24 plus
2. Orion Ogorzeliny Orion Ogorzeliny 24 minus
3. Harpun Zbeniny Harpun Zbeniny 13 plus
4. WKS Brda Męcikał WKS Brda Męcikał 12 minus
5. LZS Sławęcin LZS Sławęcin 10 bz
6. WKS Ciechocin WKS Ciechocin 6 bz

Czy podoba Ci się nieoficjalna strona klubu?