|
dzisiaj: 11, wczoraj: 154
ogółem: 381 206
statystyki szczegółowe
|
|||
|
Musisz się zalogować, aby korzystać z mini-chatu.
Rekreacyjna Liga Halowa Gminy Chojnice- Charzykowy 2013/14
Ostateczna tabela grupy B
Lp. | Drużyna | Mecze | Punkty | Bramki |
1. | WKS Brda Męcikał | 7 | 19 | 31-22 |
2. | Agro Ursus | 7 | 14 | 33-18 |
3. | Marbruk Charzykowy | 7 | 12 | 29-25 |
4. | Christians Brothers | 7 | 10 | 26-24 |
5. | Max Team Chojniczki | 7 | 9 | 41-25 |
6. | OSK Kłodziński | 7 | 8 | 31-30 |
7. | Orion Ogorzeliny | 7 | 2 | 11-28 |
8. | Babilon Soldiers | 7 | 1 | 18-43 |
I kolejka
Christians Brothers 3-5 WKS Brda Męcikał
Bramki: 4 Adam Kowalski, Marcin Potracki
II kolejka
Orion Ogorzeliny 3-4 WKS Brda Męcikał
Bramki: 3 Marcin Potracki, Adam Kowalski
III kolejka
Agro Ursus 3-4 WKS Brda Męcikał
Bramki: 2 Waldemar Chabowski, 2 Rafał Senger
IV kolejka
Marbruk Charzykowy 3-3 WKS Brda Męcikał
Bramki: 2 Dariusz Mazurkiewicz, Sławek Hamerski, Tomasz Gierszewski
V kolejka
Osk Kłodziński 4-5 WKS Brda Męcikał
Bramki: 2 Dariusz Mazurkiewicz, Adam Kowalski, Tomasz Gierszewski, Marcin Potracki
VI kolejka
Babilon Soliders 3-6 WKS Brda Męcikał
Bramki: 3 Marcin Potracki, Waldemar Chabowski, Adam Kowalski, Dariusz Mazurkiewicz
VII kolejka
Max Team Chojniczki 3-4 WKS Brda Mecikał
Bramki: 3 Adam Kowalski, Rafał Senger
Faza play off
Ćwierćfinały
Orzeł Rychnowy – Christian Brothers 8:2 (2:1)
Jantar Pawłowo – Marbruk Charzykowy 5:1 (3:0)
Meteor Silno – Agro Ursus 4:7 (3:4)
Harpun Zbeniny – Brda Męcikał 4:4 (1:2) 5:5 d. 8:6 k.
Bramki: Kowalski Adam 2, Chabowski Waldemar, Mazurkiewicz Dariusz 2
Półfinały
Orzeł Rychnowy – Agro Ursus 5:6 (4:2)
Jantar Pawłowo – Harpun Zbeniny 16:1 (7:0)
Mecz o III miejsce
Orzeł Rychnowy – Harpun Zbeniny 6:2 (4:1)
Finał
Agro Ursus – Jantar Pawłowo 3:2 (1:1)
Najlepszym zawodnikiem został Konrad Nawrocki (Orzeł Rychnowy), najlepszym bramkarzem Artur Niemier (Orzeł Rychnowy), a najlepszym strzelcem Przemysław Lorbiecki (Jantar Pawłowo) – 24 gole.
Rekreacyjna Liga Halowa Gminy Chojnice- Charzykowy 2012/13
Ostateczna tabela:
Miejsce |
Drużyna |
Mecze |
Punkty |
Bilans bramek |
1. |
Zielona Konarzyny |
9 |
24 |
78-32 |
2. |
Jantar Pawłowo |
9 |
16 |
39-28 |
3. |
Harpun Zbeniny |
9 |
16 |
50-39 |
4. |
Orlik Charzykowy |
9 |
16 |
34-29 |
5. |
Unia Klawkowo |
9 |
16 |
34-25 |
6. |
Orion Ogorzeliny |
9 |
13 |
35-47 |
7. |
Brda Męcikał |
9 |
10 |
30-37 |
8. |
Oranje Pirates |
9 |
9 |
29-36 |
9. |
Mat Ciechocin |
9 |
5 |
34-64 |
10. |
Max Team Chojniczki |
9 |
4 |
13-40 |
O miejscu na podium pomiędzy czterema zespołami zadecydował bilans bezpośrednich spotkań. Najlepszym bramkarzem rozgrywek został Maciej Borzyszkowski (Unia Klawkowo), natomiast najlepszym zawodnikiem ligi wybrano Jacka Podgórskiego (Zielona Konarzyny). Królem strzelców z 27 bramkami na koncie został piłkarz reprezentujący barwy harpuna Zbeniny Michał Wyszomierski. Puchar fair-play powędrował w ręce Orlika Charzykowy.
Statystyki naszej drużyny:
Bilans naszych spotkań (zwycięstwa, remisy, porażki) 2-4-3
Bramki w spotkaniach zdobywali:
1. Waldemar Chabowski 8 bramek
2. Łukasz Frymark, Paweł Mazurkiewicz, Ryszard Kałduński 5 bramek
5. Dariusz Mazurkiewicz, Rafał Senger 2 bramki
7. Sławek Hamerski, Filip Krajecki, Piotr Franckiewicz 1 bramka
Ostatnia kolejka 10 | |||
| |||
| |||
|
Time Lubcza 8-5 WKS Brda Męcikał 23.02
Perła Czyczkowy 2-2 WKS Brda Męcikał 9.03
Harpun Zbeniny | 5:3 | WKS Brda Męcikał |
2014-05-25, 18:00:00 |
||
relacja » | ||
oceny zawodników » |
Inne rozgrywki » C-klasa | ||||||||||||||||||||||||||||||
|
Najbliższa kolejka 11 |